Naše společnost

ICE Industrial Services a.s. je akciová společnost se sídlem v Praze. Vyvíjíme, konstruujeme a vyrábíme automatizované stroje a linky pro nejvýznamnější společnosti po celém světě. Hlavní součástí našich služeb je kompletní engineering elektrické a mechanické části, vývoj řídícího software, výroba zařízení, instalace a servisní služby.

Mezi našimi zákazníky najdete významné světové výrobce automobilů a jejich dodavatele působící v České republice i v zahraničí. Zároveň mezi naše tradiční zákazníky patří středně velké a rodinné společnosti, kterým automatizací výroby zvyšujeme jejich konkurenceschopnost, případně s nimi spolupracujeme na společných projektech.

Sídlo společnosti je v Praze, pobočky jsou ve Žďáru nad Sázavou, Brně. V blízké době plánujeme otevření nových kanceláří v Plzni, Trutnově a v Hranicích na Moravě.

Firemní hodnoty jsou:
Flexibilita - Rychlost - Péče o zákazníka - Vysoká kvalifikace - Čestné jednání

Naše poslání

Naše poslání

Naše poslání je zjednodušovat život našim zákazníkům, řešit jejich problémy a být skvělým místem pro práci našich zaměstnanců.

Naše vize

Naše vize

Naše vize je stát se do roku 2020 jedním z nejvýznamnějších českých dodavatelů automatizovaných strojů a linek a do roku 2020 se stát významným evropským hráčem v tomto oboru.

Naše strategie

Naše strategie

Naše strategie je být spolehlivým a dlouhodobým partnerem našich zákazníků a dodavatelů.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informací