Podporujeme

Dlouhodobě spolupracujeme s vysokými školami, jsme oficiální partner Českého vysokého učení technického v Praze, kde přispíváme jak na výuku v podobě zajištění vybavení, finančních darů, odborných přednášek, ale i nabídek témat diplomových prací.

Spolupracujeme také s Vysokým učením technickým v Brně, Západočeskou univerzitou v Plzni a s Vysokou školou ekonomickou v Praze.

Podporujeme hokejový tým Technika Praha.

Hokejový tým Technika Praha

Podporujeme i mimostudijní aktivity vysokoškolských studentů, mimo jiné jsme partnerem obnovení historické tradice - znovuzrození hokejového týmu Technika Praha - společného výběru ČVUT a VŠE, který se bude účastnit prestižní Evropské univerzitní hokejové ligy.

www.euhl.eu

Škola Na Radosti

Škola Na Radosti

Naším pravděpodobně nejzajímavějším projektem je pomoc se založením základní školy založené na radosti dětí, která používá "alternativní" styly výuky, kombinuje prvky Montessori, Walfsdofské a lesní školy, pro výuku matematiky používá prvky Hejného metody. Obecně rozvíjí individuální vlohy každého dítěte.

www.skolanaradosti.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informací