Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Investujte do sebe a svého týmu: Vzdělávání s finanční podporou až 82 %

Pavlína
Perlíková
7.2.2024

V digitálním věku, kdy se technologie vyvíjejí rychlejším tempem než kdykoli předtím, je klíčem k úspěchu neustálé vzdělávání a rozvoj dovedností. Ať už jste jednotlivec, který chce posunout hranice své odbornosti, nebo firma s cílem rozvíjet kompetence svých lidí, ICE Industrial Academy nabízí ucelený systém kurzů přizpůsobený vašim potřebám. Fyzické osoby mají nyní tu výhodu, že si můžou zažádat o financování vybraných kurzů přes program MPSV, který jim zpětně uhradí více než 80 % nákladů.

Tři kroky, jak si zvýšit odbornou kvalifikaci a dát dovednostem vašeho týmu nový směr

1) Vyberte si kurz na míru podle svých potřeb

Naše kurzy zahrnují širokou škálu témat – od základního a pokročilého PLC programování, přes tvorbu vizualizací, simulaci robotických systémů až po lean myšlení. Hlavním aktérem jste vy - naši účastníci, kterým se snažíme naše kurzy maximálně přizpůsobit a zároveň zajistit, abyste se dozvěděli jen podstatné informace o automatizaci, která je dnes v řadě odvětví klíčovým nástrojem k dosažení efektivity a produktivity. Každý kurz připravujeme tak, abyste nabyté dovednosti mohli ihned uplatnit v praxi a byli připraveni na rychlé změny ve vašem oboru. Naše dlouholeté zkušenosti a zpětná vazba od absolventů nám umožňují kurzy neustále zdokonalovat a omezený počet účastníků zaručuje individuální přístup a dostatek času vše probrat.

2) Ověřte si možnosti financování a investujte do sebe

U většiny našich kurzů mohou fyzické osoby využít financování ze státem podporovaného programu MPSV, který pokrývá 82 % nákladů. Důležité je zmínit, že zájemce nemusí být veden v evidenci jako žadatel o práci. Nejedná se totiž o rekvalifikační kurzy. Podmínkou je pouze jeho spoluúčast na kurzu, a to ve výši 18 % z celkové ceny. 

3) Rozhodněte se a zaregistrujte se včas

Fyzické osoby, které by rády využily nabídky spolufinancování, se na Industrial Academy v detailu vybraného kurzu přihlásí přes tlačítko “Aplikace MPSV”, vyberou si termín, vyplní potřebné iniciály a odešlou přihlášku. V následujících dnech pak obdrží potvrzení, zda jim náklady zpětně úřad práce proplatí (82 % z celkové výše). V případě kurzů na míru pro firmy je nutné se přihlásit vyplněním formuláře “Přihlásit se na kurz”, který najdete u každého zveřejněného kurzu v kategoriích programování, robotiky a lean. V případě potřeby jsme schopni kurz termínově i obsahově přizpůsobit vašim požadavkům. 

Proč zvolit ICE Industrial Academy?

Naše kurzy jsou otevřené všem, kdo mají chuť se učit a rozvíjet. Ať už jste na začátku své kariéry nebo hledáte způsob, jak si zvýšit své odborné kompetence nebo proškolit lidi ve svém týmu. Školení vedou zkušení odborníci z praxe, kteří mají bohaté zkušenosti s aplikací technologií v průmyslovém prostředí. Předávají tak nejen teoretické znalosti, ale hlavně sdílejí praktické zkušenosti a best practices z českých i mezinárodních projektů.