Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Pro firmy

Kurzy pro firmy probíhají jako uzavřené pro max. 5 osob, od čehož se odvíjí i jejich cena. Školení lze domluvit na našich pobočkách v Praze, Žďáře nad Sázavou, Brně nebo u zákazníka.

Pro fyzické osoby

Pro fyzické osoby nabízíme možnost zařazení do otevřených kurzů (kromě kurzů Základy programování pro robotiky a Programování robotů). Otevřené kurzy probíhají vždy na našich pobočkách a o náklady se pak dělí více zákazníků.

Financování kurzů pro fyzické osoby z ÚP

Naše kurzy spadají do kategorie Vzdělávacích kurzů vedené úřadem práce. Máte-li zájem, můžete si podat žádost o proplacení  kurzu ve výši 82% z celkové ceny. Kurzy jsou určeny široké veřejnosti, není podmínkou být v evidenci zájemců o zaměstnání. V případě zájmu o tuto dotaci je nutné se na náš kurz přihlásit přes aplikaci MPSV viz odkazy u jednotlivých kurzů.

Naše kurzy

"Firmu ICE Industrial Services a.s. jsme oslovili s požadavkem na školení na míru našemu českému týmu SPM (Supplier Performance Management). Měli jsme zájem o sérii workshopů k průmyslové automatizaci. Nechtěli jsme jen nějaké základní teoretické školení, ale hledali jsme firmu, která má sama bohaté zkušenosti se zaváděním automatizace a využitím moderních nástrojů v průmyslu a porozumí výzvám i příležitostem, které u našich dodavatelů řešíme. Tým odborníků ICE se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Workshopy byly dobře připravené, odpovídali našim představám a zadání. Získali jsme mnoho rad ke zlepšování výrobních procesů a cenných informací ohledně současných trendů v automatizaci. Na spolupráci jsme velmi ocenili osobní přístup a důraz na příklady z praxe." 

Volvo Cars, SPM Prague

Sestavíme vám kurz na míru

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA.
Platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Chcete se dozvědět více o tom jak fungujeme?
Nebo koho hledáme do týmu?