Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Sladěné týmy jsou to, co nás odlišuje od ostatních

ICE jsou lidé. A to, co drží ICE pohromadě, jsou jejich vztahy.

Klademe stále větší důraz na boření hranic mezi jednotlivými týmy. Přirozeným základem našich sebeřízených týmů je opravdové přátelství. Jen díky němu mohly vzniknout naše nejúspěšnější projekty.

Mít sladěný kamarádský tým vám žádný systém a žádné umělé nastavené procesy nezajistí. Nedá se to nijak obejít ani obalamutit. Nominovat projektový tým je jednoduché. Ale vytvořit desítky sladěných týmů je pravděpodobně ta nejtěžší výzva, kterou jsme si kdy v ICE dali.

ICE Tým

Někdo z nás kdysi řekl, že jsme takový hokejový tým v hokejové šatně

Když jsme si definovali, k čemu bychom ICE kulturu přirovnali, padl termín "hokejová šatna". Proč to perfektně sedí? Jsme parta kámošů. V šatně do sebe šijem, jsme schopni se pohádat nad strategií, dobíráme si v dobrém jeden druhého, máme kapitány, kteří občas pro silná slova nejdou daleko. Ve chvíli, kdy vyjedeme na led (rozuměj projekt), jsme sehraní, víme co máme dělat, rozumíme si v přihrávkách, jdeme do toho naplno a srdcem. A rádi vyhráváme. Po zápase se jde samozřejmě na pivo.

Obrázek

Není to prostředí pro každého, někdy nejdeme pro sprosté slovo daleko

Někdy jsme unavení a nechce se nám. Ale vždy se snažíme dát ze sebe to nejlepší, abychom mohli zažít úspěch.

Úspěch ICE vždy stál a bude stát na lidech. Právě nadšení a usilovná práce našich lidí jsou důvodem, proč se na nás 90 % našich zákazníků opakovaně obrací s dalšími poptávkami.

Obrázek

Naše fungování jsme založili na vysoké míře svobody a osobní zodpovědnosti

Svoboda však neznamená anarchii. Naším cílem je, aby se z ICE stala firma, která bude v Česku jedinečná a která bude ostatní inspirovat. Rosteme rychle a musíme mít výsledky, proto se v ICE, více než v podobných firmách, zaměřujeme na firemní kulturu. Vytváříme koncept společnosti pro příští generace. 

Naše projekty jsou v 36 zemích světa. Potřebujeme být propojení 24/7. Chceme mít možnost získávat ty nejlepší experty na automatizaci z celé České republiky a okolních zemí, proto od začátku pracujeme v cloudu a naše kancelář je v podstatě celá Česká republika, potažmo celý svět. 

Budujeme naši značku, díky které nezískáváme jen zákazníky, ale i nové posily do týmu

Na jednu pozici se k nám hlásí i stovky uchazečů a my si tak, díky pečlivému náboru, můžeme vybírat ty, co k nám nejlépe zapadnou. Náš onboarding pak zajišťuje, že mezi námi ti nejlepší zůstávají.

Obrázek 1
Obrázek 2
Obrázek 3
Obrázek 4
Obrázek 5
Obrázek 6
Obrázek 7
Obrázek 8
Obrázek 9
Obrázek 10
Obrázek 11

Líbí se ti naše filozofie?
Chceš být součástí naší party?