Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Naše agilita je přidaná hodnota pro našeho zákazníka

V roce 2018 jsme začali precizněji používat prvky agilní metodiky řízení projektů. Nesnažili jsme se ji však aplikovat dogmaticky. Upravili jsme si ji na míru podle svých potřeb, a stejně tak to děláme s čímkoliv dalším. Můžeme si to dovolit, protože víme, že máme skvělý tým fungující na společných hodnotách, a společně se svými zákazníky tak dosahujeme plánovaných cílů a naplňujeme jejich vizi.

Obrázek

Díky agilním nástrojům kdykoli víme, kde se náš společný projekt přesně nachází

Technicky, časově i finančně.

Vítáme měnící se požadavky i v pozdní fázi vývoje. Naše cross-funkční a sebeřízené týmy mohou flexibilně a efektivně koordinovat svou práci a komunikovat přímo se zákazníkem. Přizpůsobili jsme si Large Scale Scrum metodiku pro naše potřeby a vytvořili vlastní framework - ICEgile.

Co nám Agile přináší?

  • Lepší organizaci práce
  • Méně stresu na projektech - více štěstí v práci
  • Méně chyb díky vzájemné kontrole lidí v týmu 
  • Odstranění opakujících se chyb a méně chyb z nedorozumění 
  • Lepší plánování a dodržování harmonogramu

Vzájemná komunikace je základ

Zrušili jsme "manažery obecné" a zavedli jsme expertní týmy, které napřímo komunikují s týmem zákazníka. Tím je zajištěna rychlá, flexibilní a efektivní komunikace a realizace projektu.

Jednotlivé části vývoje koordinujeme denně na ranních pětiminutovkách, progres projektu vyhodnocujeme na týdenních review a našeho zákazníka informujeme pravidelně na týdenním zákaznickém demu.

Obrázek

Zaujal vás náš styl práce?
Chcete se dozvědět více?