Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Kombinujeme zkušenosti z oblasti lean managementu a průmyslové automatizace pro dosažení nejlepších výsledků pro naše zákazníky po celém světě.

Koncept výroby

Koncept výroby

Vyhněte se neočekávaným nákladům během realizace investic do výrobních linek a hal. Zvolte správnou míru automatizace s ohledem na váš budoucí rozvoj a návazné procesy, jako logistika, plánování a údržba. 

Díky našim zkušenostem s přípravou a realizací automatizovaných linek, aplikací lean myšlení a speciálnímu softwaru Plant Simulation vás dokážeme podpořit již během přípravné fáze investic.


 Více o konceptu výroby

Dynamická simulace

Dynamická simulace

Ať už měníte zaběhlé procesy nebo hledáte optimální řešení vašeho nového projektu, pomocí dynamického simulačního modelu, společně vyhodnotíme dopady možných variant a dáme vám základ pro vaše klíčová strategická rozhodnutí.


Více o dynamické simulaci

Léčení strojů

Léčení strojů

Pro existující stroje a linky nabízíme diagnostiku, optimalizaci a realizaci návrhů konkrétních úprav jako je balancování linky, optimalizace drah robotů, softwarové a konstrukční změny. Cílem je poradit a realizovat nejlepší možnou léčbu, aby vaše stroje a linky pracovali optimálně.


Více o léčení strojů

Industrial Consulting

Industrial Consulting

Naše služby zahrnují také analýzu a implementaci lean metod, které optimalizují vaše procesy a minimalizují zbytečné plýtvání času, energie a materiálů. V nabídce máme rovněž lean školení, kde vás naučíme, jak efektivně pracovat a minimalizovat zbytečné náklady.


Více o lean službách

Bezpečnost strojů

Bezpečnost strojů

Posoudíme bezpečnost vašich nových i provozovaných strojů a zařízení nebo celých provozů v souladu s platnými předpisy. Provedeme potřebné revize a inspekce, vyhodnotíme možná rizika a pomůžeme s vypracováním technické dokumentace. 


Více o bezpečnosti strojů

Zajistíme pro vás audit a nový návrh vaší automatizace.
Svěřte nám celý projekt nebo část řešení.