Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

,,Stále kráčet dál vpřed s hlavou vzpřímenou.
Pak se nemusíme před nikým sklonit, ohnout ani sklopit zrak.''


Prototypujeme firmu budoucnosti

Začali jsme v garáži ve 4 lidech před bezmála 11 lety. Inspirovali jsme se úspěšnými firmami po celém světě.

Nezávislost, kreativita a flexibilita jsou naše elixíry života. Stejně jako inovace, nejen technické, ale i ty ve fungování podniku.

Naše projekty realizují sebeřízené týmy pomocí agilní metodiky ICEgile. Prototypujeme firmu budoucnosti. Hledáme optimální poměry. Naše výsledky a ocenění ukazují, že nám to vychází.

Obrázek

Tomáš Vránek

Zakladatel, CEO, vizionář, propagátor agilní firemní kultury a firemních hodnot

Absolvoval elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. Následně získal zkušenosti na roční stáži v Americe v Atlantě ve společnosti Siemens.

Po návratu vystudoval program MBA na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde objevil nové inspirativní formy vzdělávání a intenzivně začal pracovat na konceptu vlastní firmy. Praktické zkušenosti získal i ve firmě svého otce, Bohuslava Vránka, průkopníka automatizace na Vysočině.

V roce 2012 založil s kamarády firmu ICE Industrial Services, která se o šest let později stala součástí české skupiny MTX Group.

Stal se vítězem regionálního kola soutěže EY Podnikatel roku 2019 za Kraj Vysočina.

Obrázek 1
Obrázek 2
Obrázek 3
Obrázek 4
Obrázek 5
Obrázek 6

Předávání know-how

Je spoluzřizovatelem alternativní základní školy Na Radosti ve Žďáru nad Sázavou, která si zakládá na aktivním a svobodném přístupu žáků a principech, na kterých stojí i ICE: angažovanosti, kreativitě, spolupráci, inovaci a efektivitě.

Je aktivním řečníkem a své know-how sdílí na konferencích, školách nebo v rámci ICE Akademie, kde se zaměřuje na oblast leadershipu.

Je zapáleným čtenářem seberozvojové literatury a neustále se vzdělává. Autoři seberozvojových knih mu kdysi pomohli najít vlastní směr i směr fungování ICE, rozhodl se proto napsat svoji knihu, kterou v současnosti dokončuje. Má být návodem pro široké spektrum čtenářů, jak vlastnit svůj život a být ve svých rozhodováních šťastnější.


Zázemí

Žije ve Žďáru nad Sázavou, má tři děti. Kdysi profesionálně fotil, nyní má fotografování jako koníček. Volný čas tráví s rodinou a svou border kolií v přírodě, baví ho sport, hlavně hokej, lyžování, potápění a rychlá auta.

Hovoří plynně anglicky, německy, španělsky, rusky.

Je neúnavným bojovníkem proti lidské průměrnosti, omezenosti a nesvobodě.

Obrázek

Vytváříme “ICE Klenot” mezi firmami

Dokázal bych toho o našem společném ICE životě říct nebo napsat mnoho. Zavádění hodnot, agilního řízení, rušení hierarchické struktury nebo rozjezd sebeřízených týmů. Úspěchy a neúspěchy. O mnohém se dozvíte i v níže uvedených odkazech v rozhovorech, podcastech či záznamů z konferencí.

V následujícím roce se také můžete těšit na knihu, kterou zrovna píšu a která pojednává o tom, jak být Hrdinou vlastního života.

Obrázek

Zaujala tě naše kultura?
Chceš se dozvědět více?