Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Mladé lidi vtahujeme do hry už v průběhu studia

Předáváme to nejcennější, co jsme se sami v praxi naučili. Proč? Protože nám to dává smysl. Protože chceme sdílet naše zkušenosti a předávat to, co v knížkách ani skriptech nenajdou. Ani nemohou. Obor automatizace se totiž rozvíjí s obrovskou dynamikou a co je aktuální dnes, zítra už neplatí.

Tvoříme organizaci pro příští generace

Tvoříme organizaci pro příští generace

Jsme organizace, která se přizpůsobuje současnému světu, jeho specifikům a měnícím se potřebám lidí. Vnímáme, že současná generace mladých lidí má zcela odlišnou motivaci a potřeby a naším cílem je najít společnou cestu, která bude v souladu s našimi hodnotami.

Za důležité vnímáme fakta místo dojmů a proto chceme, aby se také studenti rozhodovali na základě vlastního prožitku tzn. nejen slyšeli a viděli, co děláme, ale aby se o tom přesvědčili nejlépe na vlastní kůži.

Teorie ve škole, praxe u nás

Teorie ve škole, praxe u nás


Praxe, stáže, brigády

Chceš si v praxi vyzkoušet, o čem jsi zatím slyšel/a jen na přednáškách? A navíc si k tomu vydělat i nějakou tu korunu na studentský život?

Ukaž nám, co v tobě je a pracuj na reálných projektech pod vedením zkušených expertů, kde budou tvé názory a nápady brány vážně a kde můžeš být sám/a sebou.


Brigáda   Praxe

Kempy automatizace

Kempy automatizace


Přihlas se na týdenní kurzy programování, robotizace a automatizace vedené našimi experty ve vývojovém centru ve Žďáru nad Sázavou zakončené certifikátem.


Dozvědět se více

Kroužky robotiky

Kroužky robotiky


Přihlas se do kroužku robotiky, kde si můžeš postavit, naprogramovat a naučit se ovládat svého vlastního robota.


Dozvědět se více

Nejsme lakomí na naše know-how
 

Interaktivní výuka

Zapojujeme se do teoretické výuky formou interaktivně vedených přednášek a cvičení přímo v prostorách škol, abychom přiblížili aktuální trendy v oboru.

Bakalářky / Diplomky

Výběr z pestré nabídky témat ti umožní propojit teorii s praxí pod vedením zkušeného experta, který ti pomůže vidět věci v širších souvislostech.

Exkurze

Vidět na vlastní oči, co všechno děláme, a slyšet na vlastní uši, jak můžeme společně tvořit budoucnost nejen automatizace, ale i 3D tisku betonu, je určitě skvělý způsob, jak nás poznat blíže. Exkurze organizujeme pro MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ i pro zájemce z řad odborné i laické veřejnosti.


Mám zájem o exkurzi

Očima studentů

Očima studentů

“Na praxi v ICE rozhodně oceňuji přístup k lidem, přátelské prostředí a komunikaci. Co jsem nevěděl, mi bylo přátelsky vysvětleno, přičemž vše bylo podáno na profesionální úrovni. Mé přání a poznatky měly váhu. Setkal jsem se zde vždy s něčím novým a hodně jsem se naučil nového. Pracoval jsem na firemních projektech, takže rozhodně moje práce nešla jen tak “do šuplíku”. Praxi bych popsal jako zábavnou - nerepetitivní obohacující o mnoho nových informací.”

Martin Munzar, brigádník, programátor

Obrázek

Základní škola Na Radosti

Věříme ve vzdělání, které inspiruje děti, rozvíjí jejich individualitu a připravuje je na úspěšný život v moderním světě.

Škola Na Radosti pro nás představuje přesně ten typ školství, který tady chybí a je potřebný pro budoucí generace v České republice. S radostí tuto školu podporujeme už od roku 2016 a těší nás, že můžeme být součástí této průkopnické iniciativy, která klade důraz na celostní rozvoj.

Pedagogika školy Na Radosti je postavena na respektu a úctě. Tento unikátní přístup k výuce nejenže rozvíjí potenciál každého dítěte, ale také klade důraz na jeho přípravu pro reálný život. Učí děti myslet kreativně, rozhodovat se na základě relevantních informací a nést zodpovědnost za své názory a činy. Naslouchá jim, přijímá a váží si jejich individuality. Snaží se odkrývat a posilovat jejich nadání, poskytuje jim bezpečné prostředí, kde mohou svobodně experimentovat, dělat chyby a neustále se rozvíjet.

Věříme, že vzdělávání, které inspiruje k tvořivosti, podporuje kritické myšlení a učí nést zodpovědnost, může být mostem mezi vzdělávacím systémem a potřebami moderního businessu.

Podpora této školy je pro nás investicí do budoucnosti, kde vzdělávání není jen o memorování faktů, ale o rozvoji schopností, které formují lídry a tvůrce změn.

Obrázek 1
Obrázek 2
Obrázek 3
Obrázek 4
Obrázek 5
Obrázek 6
Obrázek 7

Blog

Zaujali jsme tě?
Chceš se dozvědět více?