Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

3D tištěné modulární stavby nabízejí vysokou flexibilitu v návrhu a mnoho možností úpravy dispozice a designu. To umožňuje uživatelům postavit dům na míru, podle svých jedinečných potřeb.

Obrázek

Katalog modulárních domů

3D tištěné modulární domy nabízejí efektivní a cenově dostupné řešení s vysokou mírou konstrukční flexibility, širokou škálou variant půdorysů a možností přizpůsobení. Díky tomu si mohou majitelé domů vytvořit dům, který splňuje jejich jedinečné potřeby a preference.

S

S

30 dílů, 60 m2

M

M

38 dílů, 95 m2

L

L

50 dílů, 120 m2

Cluster

Cluster

Image
Image
Obrázek

Katalog modulárních škol

Náš návrh reaguje na nedostatek školních budov a zároveň potřebu nově koncipovaných škol, kde základem výuky je interakce. Počítá se sdílenými prostorami, které pomáhají vytvářet pocit společenství a jednoty. 

Modulární školy představují flexibilní a efektivní řešení výstavby škol. Prefabrikované moduly montujeme přímo na místě, čímž se významně zkrátí doba výstavby. Můžeme se také rychle  přizpůsobit specifickým potřebám a požadavkům, a pokud je potřeba, tak modulární školu snadno rozšířit. 

Naše modulární škola Amos se dá postavit v jakýchkoli podmínkách, kdekoliv na světě, během několika týdnů a z místních materiálů. 

S

S

M

M

L

L

Custom

Custom

Image
Image

Zjistěte, jak naše řešení na míru mohou splnit vaše specifické potřeby. Kontaktujte nás a společně vytvořme unikátní projekt.