Modular Defense System

Představujeme světově unikátní systém obranných, vojenských a bezpečnostních prvků vyráběný pomocí technologie 3D tisku z UHPC, tedy UHPC - ultra vysokopevnostního betonu. Díky nekonečnému množství variant lze jednotlivé MoDeSty moduly propojovat do neomezeného množství kombinací, vytvářejících ochranné zátarasy, bunkry, kontrolní místa a domy. Pomáhají ve vojenských konfliktech nebo ochranu proti terorismu. 

Nabízíme jej jak vojenským, tak civilním subjektům, stačí nás kontaktovat.

Naše obranné struktury nabízíme ve 3 kategoriích odolnosti. Všechny jsou vyrobeny z UHPC a kombinují se s výplní pískem nebo jiným obdobným materiálem, který může být z lokálního zdroje (suť apod.). Kromě ochranné funkce všechny třídy nabízejí i estetičnost, a jsou proto vhodné do běžných urbanistických prostor, tedy i k objektům typu ambasád, budov samospráv, škol apod.

1 Star Safety

Odolnost proti ručním zbraním
(Samopaly, granáty)

Hrubé rozměry:
Výška: 1 m
Šířka: 0,7 - 1 m
Tloušťka: 0,25 m
Objem betonu: 0,2 m3
Objem písku: 0.05 m3
Váha bez výplně: 400 kg
Váha s výplní: 500 kg

3 Star Safety

Odolnost proti lehkým zbraním
(Těžké kulomety, minomety)

Hrubé rozměry:
Výška: 1 m
Šířka: 1 - 1,5 m
Tloušťka: 0,4 m
Objem betonu: 0,4 m3
Objem písku: 0.2 m3
Váha bez výplně: 800 kg
Váha s výplní: 1100 kg

5 Star Safety

Odolnost proti středně těžkým zbraním
(Tankové zbraně)

Hrubé rozměry:
Výška: 1 m
Šířka: 1-1,5 m
Tloušťka: 0,7 m
Objem betonu: 0,6 m3
Objem písku: 0.25 m3
Váha bez výplně: 1200 kg
Váha s výplní: 1600 kg

Modularita a škálovatelnost

Moduly jsou navrženy tak, aby byly navzájem kompatibilní. Z jednoduchých prvků se tak dají vyskládat komplexní struktury podle potřeby.

Technologie 3D tisku umožňuje uvnitř prvku vytvořit příhradovou nebo jinou vnitřní strukturu. Díky tomu lze kombinovat různé materiály, v závislosti na lokální dostupnost a nároky na odolnost. To bylo ověřováno certifikovanými zkušebnami s vynikajícími výsledky. Především svou pevností a modularitou tento systém zásadně převyšuje tradiční pytle s pískem. Kromě toho nahrazujeme nebezpečnou a namáhavou práci robotickými silami namísto lidských.

Systém je navržen z několika typů jednoduchých prvků o různém poloměru a výšce.

Snadné rozebrání a sestavení konfigurace na míru.

Design systému umožňuje snadnou manipulaci.

Customizace

Úprava poloměru a výšky dle potřeby

Speciální prvky, jejichž 3D model a úpravy jsou v 3D modelovacím prostředí otázkou minut. Technologie 3D tisku betonu umožňuje tisknout jakékoliv tvary. Každý výtisk je možné okamžitě začít tisknout a je hotový během desítek minut od navržení předlohy.

Rozšířené možnosti/přidané vlastnosti

Speciální prvky, jejichž 3D model a úpravy jsou v 3D modelovacím prostředí otázkou minut. Technologie 3D tisku betonu umožňuje tisknout jakékoliv tvary. Každý výtisk je možné okamžitě začít tisknout a je hotový během desítek minut od navržení předlohy.

ICE Coral Mobile

COncrete Robotic Arm Laying Mobilní 3D tiskárna betonu

Mobilní tiskárna betonu umožňuje neomezené možnosti pro výrobu speciálních betonových dílů na míru kdekoliv na světě. Bezpečnostní prvky, domy, městský mobiliář nebo stavební prvky, to vše je možné.

Tisk na místě kombinuje výhody 3D tisku, prefa výroby a stavebnictví. Tato kombinace snižuje vysoké ceny na transport a snižuje náklady na výrobu až o 50%. Rychlá realizace, cenová dostupnost a schopnost vyrábět konstrukce bez tradičního ztraceného bednění jsou skvělé argumenty pro výrobu nejrůznějších stavebních prvků pomocí metody 3D tisku.

Kontaktujte nás

Naše řešení nabízíme vojenským i civilním subjektům. Rádi vám naše řešení, které bude v brzké době nasazeno na Ukrajině, představíme.


Chci MoDeSty