Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Díky téměř neomezeným možnostem tvarů je 3D tisk ideální pro výrobu velkolepých technických a užitkových staveb, jako jsou ploty, opěrné zdi, protihlukové stěny, vodní nádrže a kanály a přesné základové prvky.

Bezpečnostní mobiliář

Bezpečnostní mobiliář

V rámci vývoje ochranných staveb a prvků Modesty byl vyvinut i bezpečnostní mobiliář, který může pomoci definovat veřejný prostor našich měst a kromě funkce městského nábytku splňuje i estetickou a ochrannou funkci.

Elektronabíječka

Elektronabíječka

Mobiliář nemusí být jen pasivním prvkem města, ale podařilo se ho obohatit i funkcí pro nabíjení elektromobilů. S firmou IONTtech jsme na E-Salonu představili lavičku s nabíjecí přidanou funkcí.


 

Kolekce Mies

Kolekce Mies

Tato elegantní kolekce byla vytvořena pro výstavu "Biomorphic Machines" ve slavné brněnské vile Tugendhat. Při tvorbě jednotlivých výrobků jsme se inspirovali pohybem, tancem a korálovým světem pod mořskou hladinou. Použitá technologie nám umožnila integrovat nosné a povrchové části do sebe.

Kolekce Coral

Kolekce Coral

Návrh této kolekce byl vytvořen na základě simulace přírodních systémů korálových útesů. Tato metoda umožňuje navrhovat nábytek s vysoce komplexními tvary, který lze přizpůsobit jeho plánovanému umístění. Zákazník se může stát spoluautorem svého nábytku a vybírat si z různých tvarů a barev i struktury výplně. Díky tomu kolekce nabízí prakticky neomezené varianty designu.

Kolekce ZOO

Kolekce ZOO

Kolekci inspirovanou zvířecí říší jsme původně navrhli pro jihlavskou zoologickou zahradu. Slouží jako skvělý příklad, jaké možnosti naše technologie poskytuje. Má velmi složité, hladké křivky, kterých je velmi obtížné dosáhnout bez technologie 3D tisku betonu.

Vytváříme budoucnost stavebnictví